RAPPELZ SPOŁECZNOŚĆ Forum Dyskusja ogólna

Dyskusja ogólna

Rozmawiaj z Graczami Rappelz.

LISTA TEMATÓW

previous   12   next

Sssiiirrrooo

Problem z grą (1/31/2014 9:04:13 PM)

Czy tylko ja nie mogę zalogować się do gry?

Nick: Tonner
    Poziom: 164
    Profesja: Elementalista
    Gildia: Immortlis
    Serwer: Cerber ( PvE )

Vbsfgbrske

Problem z grą (1/31/2014 9:04:59 PM)

mi pisze ze "polaczenie zostalo przerwane przez proces aktualizacji" byc moze jest aktualizacja ;p

Krzysiekbkkl

Problem z grą (1/31/2014 9:10:16 PM)

Mam to samo , od ładnych parę godzin...

Cris10Leku

Vbsfgbrske

Problem z grą (1/31/2014 9:13:46 PM)

brzydko ze strony mg ze nie napisali nawet ze cos bedzie jakas niespodziewana aktualizacja lub cos tylko jeb i robia cos ;p chociaz podajcie przyblizony czas usuchomienia serwerow ?

Grestons

Problem z grą (1/31/2014 9:27:39 PM)

MG przynajmniej teoretycznie o tej godzinie nie pracują.

Gigantuuss

Problem z grą (1/31/2014 10:05:05 PM)

A mnie to sie wydaje,jakby wogóle nikt tutaj nie pracowaół z MG,ale to moze tylko ja mam takie spostrzezenia  :)

Gigantuuss

Problem z grą (1/31/2014 10:06:42 PM)

A mnie to sie wydaje,jakby wogóle nikt tutaj nie pracowaół z MG,ale to moze tylko ja mam takie spostrzezenia  :)Od jakihs 2 h nie moge wogóle sie zalogowac,a na serv US bez problemu  :)

Lybekk

Problem z grą (1/31/2014 10:13:28 PM)
    Witam Wracam z pracy po 8h cieżkiej roboty chcę sie ,,rozerwac,, grajac w gre a tu jakieś błedy nie mozna się zalogować o co tu chodzi? Z przykładu u mnie w firmie robię jako operator ustawiacz maszyn CNC wszyscy ale to wszyscy w koło latają po to ażeby ta maszyna produkowała i dawała zyski a tu jest odwrotnie, kilka osób ma problem z grą to olej to bo reszta nie ma tego problemu. Rozumiem że MG mają więcej obowiązków bo to nie ich 1 gra w której są mistrzami ale no że tak powiem do kurwy nędzy zacznijcie coś robić z Tą grą. Powodzenia lybekk:)

Vbsfgbrske

Problem z grą (1/31/2014 10:24:17 PM)

tak jak pisalem wyzej mogli chociaz uprzedzic a tu nic ;/ podpinam sie pod lybkaa dobra wypowiedz :)

Iraszih

Problem z grą (2/1/2014 12:26:30 AM)

Od 4 h nie ma połączenia z grą, nie rozumiem tylko po co spamować forum zakładaniem kolejnych tematów, skoro można pisać w jednym który został już założony z tejże okazji.

A na marginesie od jakiegoś tygodnia zdażają się ciągłe przerwy z pracą serwera i wywala wszystkich graczy, mogli by w końcu dać jakąś inf odnośnie tego.

Krzysiekbkkl

Problem z grą (2/1/2014 12:36:11 AM)

Jak tak nie będzie rekompensaty za te wszystkie usterki... to" ukatrupie każdego" !! xDD MG - prosimy o jakieś wzmocnienia na weekend , jeżeli gra zacznie działać ;) lub jakiś kodzik z fajnym upominkiem ;)  Dzięki i Pozdr. 

Cris10Leku

Demonicumxd

Problem z grą (2/1/2014 12:43:32 AM)

Może teraz zaczniecie mnie hejtować i wgl, ale powiem tak szczerze, że fajnie że nie mogę wejśc do gry, ponieważ w końcu od dwóch tygodni wziąłem się za naukę.. co bardzo mnie cieszy, a z drugiej strony, mam nadzieję, że jesli wstanę gdzieś koło godziny 15 to serwer będzie już dostępny dla wszystkich graczy i będziemy mogli normalnie grać. UWAGA do wszytskich. RAPPELZ UZALEŻNIA. POTWIERDZONE INFO!

Pozdrawiam.

Szczęście nie zna granic.
    [Serafin]

Krzysiekbkkl

Problem z grą (2/1/2014 1:37:45 AM)

Demonicumxd

Sprawa że Ty się zacząłeś uczyć innych jeb***. To twój błąd ze nie potrafisz się oderwać od wirtualnego świata , i pomyśleć o sobie. 

Cris10Leku

Ajatam

Problem z grą (2/1/2014 2:33:29 AM)

Kpina jakaś,o 3 w nocy,wracam  z pracy,mówie sobię,kupię pare GP i kupiłem na HV ,chcę się zalogować a tu kiszka,nawet wzmianki nie ma o prpblemach.

Człowiek płaci,niewiadomo za co.Może napisać skargę nie do Galla tylko gdzie indziej napisać,już były przypadki wygrania graczy sprawy w sądzię.

No za pare groszy moża uzyskać nawet niezłe odszkodowanie,zastanówcię się czy nie lepiej nasi drodzy MG napisać coś odrazu na forum,bo jak znajdzie się ktoś

kto będzie chciał to czy nie szkoda płacić odszkodowań.

Vbsfgbrske

Problem z grą (2/1/2014 4:15:33 AM)

spotkamy sie w sadzie xD hahaha

Grestons

Problem z grą (2/1/2014 6:07:02 AM)

Musimy czekać do 9, jak nie dłużej. :/

Wladmarco

Problem z grą (2/1/2014 6:11:44 AM)

od wczoraj nie mozna wejsc do gry ,na innym temacie bylo ze niby sterowniki grafiki i ustawienia wyswietlania ,g.prawda ,cos sknocili a czasowe przedmioty traca swoja wartosc

Gigantuuss

Problem z grą (2/1/2014 6:29:56 AM)

Od wczoraj nie mogę wejść na serwer,i chyba nie tylko ja.A na serv US za logowałem się bez problemu.Idzie wekend,moZna by troche pograc,a tu lipa.MG oczywiście maja wolne,więc raczej chyba do poniedziałku nikt nic nie zrobi( a tyle co doóładowałem gp na hv)pozdro i "miłej" gry  .

Iraszih

Problem z grą (2/1/2014 8:30:23 AM)

Nieno to już jakieś nieporozumienie, od 13h nie ma połączenia z serwerem, to ponad pół doby !, a wciąż zero jakiej kolwiek inf, jakiej kolwiek odpowiedzi od MG, nie wiem gdzie są te serwery, kto zawinił itp, ale choćby minimalne zainteresowanie i jakakolwiek inf powinna być, bo od tego właśnie są MG, a tu nic.

Sssiiirrrooo

Problem z grą (2/1/2014 8:39:06 AM)

Na zagranicznych forach coś ponoć napisali, że problemy z internetem ( chyba ). Nie wiem sam, nie czytałem, usłyszałem tak.

Nick: Tonner
    Poziom: 164
    Profesja: Elementalista
    Gildia: Immortlis
    Serwer: Cerber ( PvE )

Zalegalizowany

Problem z grą (2/1/2014 8:50:57 AM)

31 styczeń godzina 22:25 zaczeły się problemy z grą , zaczeły powtarzać się Lagi itp. oto zrzut ekranu z dnia 1 luty 2014 godzina 9:34

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c237017564b25246.html

:)

Wladmarco

Problem z grą (2/1/2014 9:04:38 AM)

jakos mnie zaczyna ta ignorancja wqriac,ss ida sie jebac,czas w nerwach starajac sie zalogowac,narasta zniechecenie 

Zeryfoo

Problem z grą (2/1/2014 9:10:29 AM)

To jest już kpina nie dośc, że MG wogóle nie zaglądają na serwer to jeszcze takie coś osobiście juz od 15h u mnie serwer jest nie czynny a tu nie ma nawet zadnego oficjalnego info. Tej grze już nic nie pomoże i raczej trzeba zakończyć z nią przygodę.

Grestons

Problem z grą (2/1/2014 9:21:25 AM)

Problem jest globalny i np. w Niemczech, czy Francji też nie działają serwery.

Yerbasiorber

Problem z grą (2/1/2014 9:37:42 AM)

hello

Tak sobie patrzę na wynniki netstat i mapę pogody i wychodzi mi, że serwery są w irlandii w dublinie a tam obecnie jest lekki tajfun, wiatrzyska dochodzące do 100 km/h, być może to jest przyczyna braku połaczenia z join i login serwerem. MG mają taki sam wpływ na to co się dzieje na serwerach jak na Wasze dzisiejsze śniadanie. Jełśi to jest irlandia i ich specjaliści to trzeba się uzbroić w cierpliwość, oni nie mają takiego wyścigu szczurów i parcia jak polacy.

Pozdrawiam

sebastian

Tobiaszsiwy

Problem z grą (2/1/2014 9:39:00 AM)

Mam ostatni dzien HV. Mam nadzieje ze rekompensata bedzie darmowa HV i cos jeszcze bo nie poto ludzie wydaja pieniadze by niebylo mozna wykorzystac zakupionego produktu. I niech kochane MG wkoncu wezmie sie do pracy bo juz od wtorku sa problemy a oni oczywiscie nic nierobia.

Zeryfoo

Problem z grą (2/1/2014 9:46:00 AM)

Ogólnie to zapraszam na niemieckie forum tam MG informuja co się dzieje nawet w sobote jak widać mozna tylko w Polszcze są jakieś problemy zawsze aby poinformować

Gigantuuss

Problem z grą (2/1/2014 9:47:05 AM)

Odnosnie rzekomych kłopotów na innych zagr. serwach,grałem przez ponad 2h na serwie US,i zadnych lag ani dc nie miałem,tyle w temacie  :)

a na cerba wejśc wogóloe nie moge  .

Gigantuuss

Problem z grą (2/1/2014 9:49:53 AM)

bo moze polscy MG w wekendy dorabiaja sobie na zagr. serwach  :)

Grestons

Problem z grą (2/1/2014 9:53:15 AM)

US jest w ogóle na innym kontynencie i nawet nie patrzysz na inne serwery, to nie jest "tyle na ten temat". Tym bardziej, że nie znamy przyczyn.

Zeryfoo

Problem z grą (2/1/2014 9:53:16 AM)

Problem dotyczy serwerów (FR/IT/PL/TK/DE) a nie US

previous   12   next
Sortuj Liczba odpowiedzi

LISTA TEMATÓW