RAPPELZ SPOŁECZNOŚĆ Forum Dyskusja ogólna

Dyskusja ogólna

Rozmawiaj z Graczami Rappelz.

LISTA TEMATÓW

previous   12   next

Eddydsd

100lvl i co dalej ? (11/6/2013 6:47:21 PM)

Witam, 

gram żołnierzem,

wbiłem 100lvl, umiejętności wymaksowane, dobry pet i pytanie:

co robić dalej żeby nie było nudno ? Na którym lvlu zaczynają się jakieś ciekawe questy ?

Mrzepaq

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 9:09:52 AM)

125

A w zasadzie to 120, ale lepiej na 125 zaczynać. Do 105 - 110 masz pp i pp/hd, na 105 juz możesz wejść do sanctuarium, a tam juz moby są dużo silniejsze, do tego kwiatki z debuffami, jak masz paru nieogarniętych ludzi w pt, nie będzie nudno, a to ktośz aczepi kwiatka i do końca pt będziecie zbierać debuffy, a to ktoś  złego moba weźmie i ded pt zrobi:P Ja tam akurat takie rzeczy lubie :D  A na 125 lvlu zaczniesz sobie ciąg questów który poprowadzi Cię do 130, na 130 się zaczynają questy na lodowej wyspie, kończą się na 138, po drodze musisz między innymi zabić wszystkie bossy na wyspie i w lochach na niej (poza anaxią i kubrianem), zwykłe moby mają Cię tam max na 3 hity więc będziesz się musiał przy tym nakombinować:) na 138 się zaczyna szczelinę, jest to krótki ale ciekawy Ciąg questów prowadzący chyba na 148, albo 149lvl, w nim też rozgrywają się najważniejszcze części fabuły rappelz, jeśli kogoś to interesuje. Później jeszcze jest loch mistrzów, czyli zadania, które trzeba ukończyć aby zdobyć profesję mistrzowską. Jak masz dobrą gildię, która Ci pomoże, to ogarniesz te questy w 2 dni, nie spiesząc się, a jeśli nie masz znajomych r7, to możesz bujać się z tymi questami i 2 tygodnie. Po ukończeniu ich zdobędziesz tytuł mistrza i 150 lvl.

Benyyyyyy

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 10:49:08 AM)

Ogólnie to wyglada tak ze masz 125 robisz questy ktore bez pomocy zaprzyjaznionego r7, gildi - zajma ci kilka dni;D

Po wykonaniu seri questow wbijasz r7 - czyli 150lvl - teraz zaczyna sie zabawa. Potrzebujesz eq, lookasz aukcje - dobre eq kosztuje (przy dzisiejszych cenach)

setki kkk rupi -  a w slabym eq ciezko o  ogar pt, ubic bossa, pofarmic..

I teraz masz 3 wyjscia:  

- inwestujesz real kase, selasz gp, itemy z isa - masz kkk na eq..

- jestes zawziety, farmisz setki godzin - tygodni dropiac itemy bez bona i zarabiasz na eq

- kaczysz gre.

"Tak teraz wyglada gra gracza zaczynajacego od zera"

- to przykre ale tak to wyglada.. wiec radze odrazu szukac jakies dobrej gildi:D

Killsamurai

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 10:52:10 AM)

Lepiej robić alty i co alt nowych ludzi poznawać przy okazji :)

\m/

Mrzepaq

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 10:57:28 AM)

setki kkk? za 25kkk ubierzesz się na tyle, żeby wysolować 160hd. co do zarabiania kasy jest jeszcze inny sposób - handel, i w zasadzie po ładnowaniu real kasy jest najskuteczniejszy

Benyyyyyy

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 11:05:21 AM)

zarób 25kkk na swiezo wbitej r7 bez eq.. 

za 23kkk ziomek ostatnio luk kupil, spamil z 2 tygodnie i nikt nie chcial sprzedac..

dodaj to tego zbroje, pas, pety w pas, pet leczacy z eq, karty um, 5 pkt talentu.. setki jak nic <lol2>

zalezy jeszcze jaki serwer, bo jak zacza grac na cerberze to powodzenia:D

Madziadusia

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 11:31:40 AM)

Benny nie przytaczaj w takich rozmowach handlu osob bezmyslnych :) osoba ktora zaplacila za luk 23kkk to Tonner;)

A zaplacil tyle bo nie mysli:) Niestety taka prawda:) Mial luk ladny to wolal zamienic za laske a potem meczyl sie zeby sprzedac laske i od nowa kupic luk.

Dlatego opisz caly przypadek bo jak tak bedziemy patrzec to kazdy z nas przeplaca za wszystko:) Dziwne ze luk sprzedal mu ktos za 23kkk i za 3 minuty praktycznie identyczny bo roznil sie tylko dwoma niebianami kupil za 17kkk ;) tak wiec;)??

Mrzepaq

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 11:36:38 AM)

ten sam Tonner co wystawil zabke dystans stw5 za 900kk?

25kkk zarobisz jak wiesz jak, moze nie w tydzien czy dwa ale zarobisz. a na tyle zeby Cie na pt 160hd wzieli to nie trzeba miec koks eq i najdrozej wychodzi hełm.

w jednym beny ma racje - szukaj dobrej gildi

Benyyyyyy

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 11:46:02 AM)

on ta zabe sprzedal za 900kk ;D?

Mrzepaq

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 11:51:40 AM)

Przeszła mi koło nosa na bastet, ktos ja kupil jak skille ogladalem :((((( Chyba to Tonner sellał, na 95%

Elassasyn

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 11:55:36 AM)

Po co komu gildia kiedy grasz sinem ? Jedyna bariera to eq i to czy trafiasz w moby(ale są na to sposoby) a jeżeli spełniasz te dwa warunki nic nie stoi na przeszkodzie by rozpocząć karierę solisty. Jak to ktoś powiedział " solo można się więcej nachapać", więc warto to wykorzystać.

"Don't underestimate the other guy's greed"

Kapalatt

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 12:59:14 PM)

Jak się gra sinem?

Gość napisał, że gra żołnierzem

Eddydsd

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 2:44:38 PM)

No coz czyli póki co zostaje expienie w pp. 

Szkoda, że nie ma więcej umiejętności do zdobycia czy eventów. 

Troche brakuje w tej grze czegoś co by zmotywowało do dalszej gry.

W każdym razie dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

Dyzzzy

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 4:54:13 PM)

na 150 masz masterke nowe  skile nowe dosłownie i nie mało ich

nowe eq nowe miejsca nowe dangeony i pełno zabawy

a od Parta 3 dojda wam  dangeony nowe pety dzienne questy z nagrodami i pełno nowosci a od 100 do 125 musi gracz wytrwac Taki egzamin wytrzymałosci jak nie podołąsz twoja strata ale czasem warto na pierwszej klasie i sie pzrekonac czy było arto a  jedno zobacz ilu jest graczy r7 i ile  graczy robi kolejne alty do 150 nie nudząc sie i nie martwiąc sie  100 lv

Gdyby krowy potrafiły latać byśmy pływali w .....

Sssiiirrrooo

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 6:25:36 PM)

Visines, Madziadusia czy jak już się tam nazywasz...

Po pierwsze nie mów o mnie, że nie myślę, bo to co ja robię to wiem tylko ja, ok?

Po drugie kupiłem, łuk za tyle i tyle, sprzedałęm wcześniej za tyle i tyle, ponieważ..... miałem taki kaprys ( nie wiem czy wiesz, ale to tylko gra, tu nie ważą się losy ludzkości).

Po trzecie żabe wystawiłem za 999kk, ponieważ przez przypadek wbiłem o jedno 9 za mało, stąd całe zamieniasze.

Po czwarte, jest przysłowie: " kto bogatemu zabroni" ( co prawda, jakieś koks fortuny nie mam w tej śmiesznej grze, ale skoro było mnie stać na łuk, to cyemu mam nie kupowa?

Po piąte, Squardo kupił ten łuk od Ciebie, za 17kkk, ponieważ łuk był +19, nie miał ozywienia takiego jak jego łuk, który mi sprzedal ( +300 ataku fiz nie chodzi po horyzoncie) i co jest logiczne w gildi sella się taniej, nieprawdaż?

Więc Visinesku, bożku serwerowy skącz pisać swoje farmazony i inne twoje ideologie:)

Pozdrawiam i przypominam to gra, tu nie waża się losy świata i tu nie ma obowiązku myślenia, gra się dla odreagowania czyż nie? Chodź niektórzy myślą inaczej...

Nick: Tonner
    Poziom: 162
    Profesja: Myśliwy
    Gildia: ...
    Serwer: Cerber ( PvE )

Madziadusia

100lvl i co dalej ? (11/7/2013 7:41:51 PM)

Tonner:) byles i jestes smieszny:)

A wszystko zaczelo sie od kiedy to chciales dolaczyc do Nieogarow i dostales kilka razy odmowe:)

Tak wiec teraz swoj placz i lament obracasz w gniew przeciwko mnie :)

Powiem ci tylko tyle ze jestes dla mnie smieszny:) i tyle w tym temacie;)

Jedyne co potrafisz to lament jak to ci zle itp:)

Drivenpl

100lvl i co dalej ? (11/8/2013 1:47:36 AM)

"Tak teraz wyglada gra gracza zaczynajacego od zera"

No tak, zapomniałem, że kiedyś wyglądała inaczej - dostawaliśmy miliardy na start, eq +20 było od zaraz, nie trzeba było na nie farmić miesiącami, pety same się łączyły, expiły, łapały i wkładały na pas, który sam za darmo zrobił się na 6 kieszeni. Biliśmy od razu w najcięższych lochach, farmiliśmy na najcięższych mobach/bossach, wszystko było takie proste kiedyś.

Ironia off

NieznaniSprawcy http://www.youtube.com/watch?v=rDdpd4-pMXM

Sssiiirrrooo

100lvl i co dalej ? (11/8/2013 12:23:58 PM)

Visines smieszny to ty jestes i twoj kompleks boga... Nie doszedlem do was no i? CO ty myslisz, ze sie zalamnie psychicznie, bo ty czlowiek smieszny i zalosny mi odmowil? To jest smieszna gra, w ktorej uwazasz sie za czlowieka z wyzszej polki, tak nie jest. Więc skoncz filozofow i udawac przemądrzalca, bo to ci nie wychodzi.

Bo sie zapominasz. Pozdrawiam i zycze szczescia i zyciowego spelnienia w realu, bo ci chyba tego brak

Madziadusia

100lvl i co dalej ? (11/8/2013 1:55:17 PM)

Tonner to wy mnie mianujecie swoim bogiem tak mnie nazywajac;)

Ja sie za boga nie uwazam :)

Mowisz zalamanie z powodu odmowy hmm a przypomnij sobie ile razy mi spamowales DODAJ DO GILDII, pogadaj z gildia i mnie dodajcie, czemu dodaliscie Squardo a nie dodacie mnie. Zapomniales juz o tym wszystkim??

Mowisz smieszna gra ale jak narazie to ty placzesz ze ci sie nie udaje ze to ze tamto :) Wielce tak mowisz ze to tylko gra ale to tobie przeklada sie gra na zycie realne ;) 

Sssiiirrrooo

100lvl i co dalej ? (11/8/2013 3:00:26 PM)

Powiem ci tak jestes bezczelnym chamem.

SKąd do jasnej cholery wiesz, ze ja to sobie na zycie przekladam? Zastanow sie mały czlowieku co ty pieprzysz...

My cie mianujemy bogiem? To ty oczekujesz applausu od wszystkich.... przyklad? prosze bardzo:

Czat ogolny:

Visines: robie blogo bestii +4

Visines: weszło +4

.... i co, ch** to nas ludzi grajacych w rapka obchodzi?

To ty masz problemy i kompleksy nie ja.... To ty oczekujesz, ze ci bd bic brawo i ch** wie jeszcze....

Więc skoncz udawac przemądrzalca.

Madziadusia

100lvl i co dalej ? (11/8/2013 5:38:52 PM)

Akurat tu sie mylisz;) wiele osob do mnie pisze czy juz zrobilem danego bufka, czy mam danego peta itp ;)

Dlatego duzo latwiej jest napisac na calosci:) a jezeli tak bardzo cie to boli to nic trudnego zablokuj sobie mnie i tyle:)

A to ze sie chwale ze zrobilem to czy tamto to oczekiwanie na aplauz?? zastanow sie :)

I nie unos sie tak bo widze ze ci chyba nawet forum wchodzi na ambicje bo sie nederwujesz jakbym ci cos w zyciu realnym zrobil:)

Wyluzuj to tylko gra:) "maly czlowieczku"

Elassasyn

100lvl i co dalej ? (11/8/2013 5:55:24 PM)

Kapalatt - dzięki, że mi to uświadomiłeś bo zapewne umarłbym w niewiedzy, a tak serio - skoro moi przedmówcy odbiegli nieco od tematu to i ja odbiłem. Z racji, że wbicie 100lvl przy pomocy nowych petów to nie jest jakiś wielki problem tak więc nic niestoi na przeszkodzie by założyciel tematu spróbowal czegoś innego jeśli oczywiście będzie miał taką ochotę, ale mniejsza o to (może okaże się przydatne). Konkretnie chodziło, że mozna grać i radzić sobie nie będąć przy tym gildyjną pijawką, cierpiącą na wieczny nie dobór eq, petów i expa(+ perełki "gildi ktura bendzie mi zabijac bosy na zondanie") jak nazwa wskazuje - nie dająca nic w zamian(o gildi była mowa przeroluj temat jeśli nie dajesz wiary mojemu słowu - tak żeby znowu nie było). Dalej nie będe tematu rozwijać bo i po co ? Chodziło mi tylko o wyjasnienie tej jednej rzeczy.

"Don't underestimate the other guy's greed"

Sssiiirrrooo

100lvl i co dalej ? (11/8/2013 7:04:07 PM)

Ja ci nie muszę udowadniać, że mi forum wpływa na ambicje i w ogóle, nie jestes tego wart i proszę cię o jedno nie wchodź z butami do mojego życia prywatnego dobra?

I tak masz kompleks boga i oczekujesz braw....

Na takie bajeczki co wypisujesz się nie nabiore

Drivenpl

100lvl i co dalej ? (11/8/2013 11:13:28 PM)

"proszę cię o jedno nie wchodź z butami do mojego życia prywatnego dobra?"

I kto to mówi. lol

Madziadusia

100lvl i co dalej ? (11/9/2013 12:51:02 AM)

Zgodze sie z przedmowca:) wiecej w tym temacie dodawac nie musze;)

Sssiiirrrooo

100lvl i co dalej ? (11/9/2013 3:42:22 AM)

Driven masz problemy ze sobą?

W którym poście piszę na temat jego życia prywatnego? Was już całkiem pogieło...

Drivenpl

100lvl i co dalej ? (11/9/2013 12:59:15 PM)

W tym w którym cię to nie obchodzi i wisi ci to, a mimo wszystko opowiadasz coś o kimś na publicznym forum, bo gdzieś coś usłyszałeś od kogoś.

Podejrzewam, że i tak wskazówka nie pomoże i będzie Mrozicz musiał znowu pokazać paluchem gdzie popełniasz błąd.

I nie, nie mam problemu ze sobą, mam problem z ludźmi twojego pokroju, którzy powielają, lub są twórcami plot na temat innych ludzi.

Madziadusia

100lvl i co dalej ? (11/9/2013 1:33:28 PM)

Drivenpl nie strzep jezyka ;) naprawde nie jest tego wart:)

Abishot

100lvl i co dalej ? (11/9/2013 2:47:47 PM)

Ale wy się z tym jebiecie...

Visines przez niektórych jest uważany za boga a przez innych za niepowiem kogo więc oco kaman tego się nie da rozwiązać -_-.

Co do tematu Najlepiej na 100 lvl pofarm mobki podrop karty itd.Potem no niewiem posprzedawaj te rzeczy co się dropły ( z tego może się sporo uzbierać)

A jak nie to Buffki od kogoś i samemu do PP iść ew. koale znajdziesz i zrobisz pt na HD

Powodzienia i pozdrawiam :)

Sssiiirrrooo

100lvl i co dalej ? (11/10/2013 9:47:03 AM)

Driven.... zastanów się co ty mówisz....

Czy ja mówiąc to co słyszałem wchodzę komuś z butami do życia realnego? Pomyśl... Bo chyba, a raczej napewno mylisz pojęcia...

Jak już powiedziałęm mówię to co słyszałem, a z tego co usłyszałem to te fakty są pewne w 95%. Tyle w temacie. Nie masz pojęcia co się dzieje, więc skończ się wymądrzać jak Visines i graj tam sobie na tym swoim Serafinie. 

Madziadusia

100lvl i co dalej ? (11/10/2013 11:50:56 AM)

Tonner jak zwykle gowno wiesz a masz najwiecej do powiedzenia:) Dlatego zyj w tym swoim wlasym malym swiecie i oby ci ta banka co w niej siedzisz nigdy nie pekla:) haha ;)

previous   12   next
Sortuj Liczba odpowiedzi

LISTA TEMATÓW